When i was young...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

When i was young...

Don't try to be what you're not.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Oooo, ma boy

In jos 
AutorMesaj
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

Oooo, ma boy  Empty
MesajSubiect: Oooo, ma boy    Oooo, ma boy  Icon_minitimeMier Iul 17 2013, 13:16

Mereu fetele au avut genul acela de vise care nu se vor indeplinii niciodata poate. Unele doresc sa devina vedete ca si mine iar majoritatea doresc sa isi intalneasca cu idolul lor si de ce nu? Sa aiba o relatie. Desigur, asta este cam greu si mereu m-am gandit la asta. Acum puteam doar sa stau calma si sa ma bucur de concertul care avea sa urmeze. Nu imi vine sa cred ca am reusit sa cumpar biletele la idolul meu si pe langa asta sa castig si intrarea de vip adica in spatele scenei. Eram in extaz. Pentru aceasta intalnire speciala cu idolul meu, daca se putea numii intalnire am ales sa port niste colanti negrii si o rochita scurta cu cateva imprimeuri in timp ce in picioare mi-am luat niste pantofi cu toc destul de inalt. Aveam geanta cu mine si stateam pur si simplu uitandu-ma in jur, avand emotii ca si cum m-as fi dus si as fii cantat pe scena. Oare era normal? Ma uitam in jur cam buimaca iar lumea sarea pe mine pentru a vedea daca am nevoie de ceva sau daca am patit ceva. Wow chiar ma simteam ca un vip dar sincer nu imi displacea acest lucru. Pur si simplu doream sa imi intalnesc idolul sau iubirea vietii mele mai repede chiar daca povestile mele in care aveam o familie nu vor devenii realitate.
Sus In jos
 
Oooo, ma boy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
When i was young... :: SEOUL SOUL :: Scene.-
Mergi direct la: