When i was young...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

When i was young...

Don't try to be what you're not.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In your shadow!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 18 2013, 13:31

Isi duse doua degete spre locul sarutat de fata si lasa capul in jos, scotand un mic chicotit. Chiar i se parea dragut ca fata facuse acest lucru, si poate incepuse s-o placa, dar la ce minte tulburata avea el, deabia stia cum il cheama. Ii lua fata in palme privind-o in ochi si isi lipi usor fruntea de a ei, statu asa pret de cateva secunde, lasandu-si capul intr-o parte pentru a-i da un sarut scurt pe buze, apoi se indeparta.
-Poate asta te ajuta la explicat. spuse cu o fata inocenta si pe un ton demn de un copil mic.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 18 2013, 13:40

Doamne cat de copil pot fii in aceste momente. Mai ca imi vine sa imi dau doua palme peste fata dar totusi nu am facut asta. M-am uitat la baiat iar cand si-a lipit fruntea de a mea mi-am inchis ochii pret de cateva secunde. Ma simteam foarte bine, mai mult ca intr-un film romantic dar imi placea la nebunie acest lucru. Privirile noastre se intalnisera, respiratia incepuse sa se combine iar pana la urma sarutul aparu. Am fost extrem de uimita si nu am mai stiu ce sa zic in aceste momente. Este foarte ciudat! Cand l-am auzit am tacut si m-am uitat ciudat la el. Wow, nu imi vine sa cred ca a facut asa ceva. Cand in final am iesit din transa, i-am prins gatul in propriile maini dar usor si mi-am lipit din nou buzele de ale lui dar de data aceasta de o durata mult mai lunga si mult mai romantic.
- Este foarte bine. Adica saruti bine si pe langa esti asa de dulce. As manca din tine daca as putea, spun eu zambindui dragut
In cele din urma mi-am lipit capul de umarul sau si i-am sarutat usor gatul acestuia iar dupa am inceput sa ma joc cu mana lui care era impreunata acum cu a mea. Pur si simplu era ceea ce imi doream iar asta sigur nu este un vis.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 04:51

Ii zmabi fiind surprins de alt sarut de la fata, dar ii raspunse, dupa scoase un chicotit mic. De ce o sarutase? Nu prea avea habar, dar nu era genul care sa se joace cu mintea fetelor si doar atat, nu-i placea sa faca o persoana sa sufere. Simti un fior pe sira spinarii cand aceasta il saruta pe gat. O privi zambind copilaresc.
-Ma bucur ca spui astfel de lucruri, si scuze daca stii...am fost prea direct si stiu ca deabia ne-am intalnit, dar... incerca el sa explice.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 05:38

M-am uitat ciudat la el iar cand am simtit cum trasare am inceput sa chicotesc. Dupa capul meu a inceput sa se lase usor pe umarul baiatului ascultand cu atentie fiecare cuvant pe care il zicea in acele momente. Pe langa asta baiatul era un scump deoarece se balbaia ca un copil mic si era asa rusinos. Nu am mai vazut pe nimeni asa. Ma refer in general la baieti. Ei nu isi cer scuze si sunt cam badarani dar baiatul este pur si simplu de vis. Un inger care mi-a aparut in cale. Mda....nu prea cred dar ar putea fi ceva din lucrurile acestea supranaturale reale. Dupa ce termina de vorbit am inceput sa rad catre el iar dupa l-am sarutat scurt pe buze. Well imi place cand te balbai. Esti asa un scump. As vrea sa stau cu tine mereu. Esti diferit de ceilalti baieti deci esti perfect pentru orice fata. Daca ai avea pe altcineva as fii geloasa rau de tot. Dar acum....doar ma bucur ca esti viu. Si pe langa asta te rog sa nu explici de ce ai facut asta, cat timp am acceptat e totul perfect. Ce pot spune? Mai vrajit si sper sa fie totul ok, spun eu zambind usor. Am zambit din nou iar dupa am inchis ochii stand la baiat in brate la el. Acum stiam ca totul este perfect si sper ca nimic nu se poate intampla prost.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 06:59

Asta insemna ca au o relatie? Da~ Hyeong, era putin cam batut in cap, probabil de soare. SI era ciudat el sa aiba o relatie cu o fata asa draguta? Hm, sigur ceva nu era bine sau poate era doar mintea lui mult prea inceata. A fost uimit de raspunsul fetei si se inrosi putin in obraji, el perfect? Nu era chiar deloc, erau altii si mai si ca el, Hyeong era doar un baiat prostut ce se vedea matur, doar atat.
-Uhm...n-as vrea sa te contrazic, dar nu sunt perfect, insa ma bucur ca tu crezi asta despre mine. Si sunt foarte bucuros ca te-am cunoscut, desi, cred ca totul s-a intamplat mult prea repede, sis unt uimit. spuse el cu sinceritate, poate s-a grabit degeaba sau poate nu, dar avea el timp sa se acomodeze cu situatia.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 07:25

Privirea imi era pe gatul baiatul in timp ce ma gandeam la ce am facut. Mie mi se parea ceva ok dar nu se stie ce crede baiatul despre aceasta chestie. Nu doream sa il supar sau ceva de genul asta asa ca mai bine asteptam sa vedem ce are de zis si de aceasta data. Speram ca nu e ceva gresit sau se va intampla ceva rau. Cand incepu sa vorbeasca am marit ochii si am oftat usor. Era gresit. Parca ma simteam prost in acel moment. Pana la urma trebuia sa oprim nu? Ohhh numai eu am norocul asta dar stiu ca e vina mea. - Ohhhh sa inteleg ca ne-am grabit si defapt nu vrei o relatie. Hmm pai ce as putea sa zic? Te inteleg daca nu vrei o relatie. M-am grabit! Imi pare rau, spun eu putin trista. Dupa ce am zis asta l-am pupat pe obraz si m-am pus normal pe sezlong fiind un pic suparata dar stiu ca imi va trece mie odata si odata. Pana la urma de dezamagiri tot voi avea parte.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 09:25

O privi usor pe fata, da, el nu prea stia sa se exprime si de aceea probabil ea intelesese tocmai gresit. Si se simtea usor enervat de faptul ca fata lua decizii pripite fara sa-l asculte. Oricum el nu-si gasea niciodata cuvintele potrivite, parca era plecat in spatiu de cand se stia.
-Hei! Fata al carui nume de familie nu-l cunosc , dar care ma atragi! Inceteaza sa te bosumflezi sau sa mai crezi chestii fara sa ma asculti. spuse pe un ton copilaresc bosumflandu-se.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 09:42

Ma uitam prin jur la lumea din jurul meu si zambeam cand vedeam copii mici care se jucau in apa sau pe nisip, facand castele de nisip. Ma simteamm foarte naspa din cauza baiatului dar nu am zis nimic. Chiar ma atragea la nebunie si as fi sarit pe el in orice moment. Cand acesta incepu sa vorbeasca m-am uitat dragut la el si am inceput sa rad ca un copil mic mai ales cand l-am vazut bosumflat. Awwww cat de cute poate fi. -Heo Sol Ji imi este numele si imi pare rau. Credeam ca nu vrei sa avem nimic impreuna dar adevarul este ca ma atragi mai mult decat credeam. As putea sa iti spun ca te iubesc. Sunt obsedata, spun eu zambind slab. Am oftat usor si m-am pus cu capul la pieptul sau incepand sa il strang tare in brate. Oricum se facea destul de tarziu si trebuia sa plecam dar nu stiam unde. - Hmmm ar cam trebui sa mergem. Vii la mine sau sunt cam indrazneata?, intreb eu zambind dragut. M-am uitat dragut ca un copil mic ceea ce eram la baiat si asteptam un raspuns de la baiat asteptand sa vad ce zice.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 10:20

Se sperie putin de faptul ca fata isi schimba asa repede starea, si el era asa, dar nu exagera si astepta si acsulta in acelasi timp ce avea de zis o persoana in apararea lui, probabil nu era tocmai dragoste din pareta lui, dar nu vroia s-o raneasca sau ceva.
Ofta ascultand-o pe fata vorbind, vroia sa spuna ceva, dar se abtinu, oricum daca zicea fata avea sa inteleaga gresit si degeaba incerca. Falsa un zambet larg catre ea.
-Nu esti deloc indrazneata, eu as fi daca te-as invita. chcioti ridicandu-se de pe sezlong.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 12:56

M-am uitat la batai putin si l-am analizat cu atentie. Se pare ca baiatul chiar era suparat sau i se parea ciudat schimbarea mea, la final chiar a zambit dar cam fals. Mi-am dat imediat seama de asta dar nu am zis nimic momentan, oricum va trebui sa imi cer scuze. Dupa ce l-am auzit am zambit la el si m-am ridicat incepand sa ma imbrac. M-am ridicat pe varfuri si i-am luat si tricoul. I l-am luat iar dupa ce m-am imbracat si mi-am luat lucrurile, privirea mi s-a dus catre baiat iar un zambet imi aparu pe chip. - Eu sunt gata. Ma bucur ca mi-ai acceptat cererea si scuze pentru schimbarea de comportament. Stiu ca te-a cam deranjat. Poate nu stii ce simti, nu stiu dar vreau sa fac ziua asta speciala, spun eu zambind dragut la baiat. Dupa ce am terminat si eu si baiatul l-am prins de mana si m-am dus la un taxi ajunganddestul de repede acasa. Am platit taxi-ul pentru ca eu invitasem baiatul si nu invers iar dupa am urcat sus in bloc, am deschis usa si l-am invitat inauntru. - Bun venit la mine acasa. Sa te simti comod te rog, gandeste-te ca esti la tine acasa. Doresti ceva gen cafea, suc, bere, ceai?, intreb eu zambind catre baiat. Imediat dupa ce am intrebat asta m-am uitat putin sa jur sa vad daca totul este bine iar dupa privirea mi se duse din nou asupra baiatului care era mult mai important acum.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 23:53

Ii zambi fetei cat timp o asculta, ce o fi fost in capul sau s-o sarute in acel moment? Nu-si aducea aminte, dar nu putea sa faca o alta boacana, asa ca prefera sa taca din gura si sa numai gandeasca asa mult, oricum, fata parea sa-si citeasca uneori gandurile si asta-l cam speria, dar era okei, isi revenea el cumva.Nu a vrut s-o lase pe fata sa plateasca, pentru ca i se parea ca arata el prost, insa nu a avut incotro. Intrata in apartamentul fetei se aseza pe o canapea trecandu-si o mana prin par.
-Momentan nu cred ca vreau nimic. zambi acesta.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 20 2013, 03:12

Un oftat imi iesii printre buze cand l-am ascultat pe baiat iar dupa m-am pus langa el pe canapea. Chiar aveam de gand sa am o conversatie normala si destul de serioasa cu el in acest moment. Nu eram un cuplu dar eu asta imi doresc in acest moment si chiar daca sunt ciudata il plac la nebunie si as vrea sa stau cu el in aceste momente. M-am uitat cu atentie la el si am zambit fals. - Uite chiar imi pare rau. Nu vreau sa te fac sa iti para rau ca mai sarutat, ca mai cunoscut sau ca ai acceptat unele chestii gen sa stai cu mine pe plaja. Chiar te plac dar mai bine tac, chiar nu vreau sa te supar mai rau, spun eu oftand usor. Eram foarte suparata si nervoasa dar nu pe el ci pe mine pentru ca am facut prostia asta. - Uite te las sa te gandesti la asta. Poti face ce vrei in casa. Gandeste-te ca esti la tine eu ma voi duce sa fac un dus, spun eu zambind slab catre el. I-am lasat tv aprins, m-am dus si mi-am luat haine iar dupa am intrat in dus, incercand sa ma calmez dar pur si simplu nu puteam. Vroiam sa plang din cauza asta dar nu vroiam sa il ranesc. Poate era destul in acest moment.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 20 2013, 10:42

O asculta cu atentie pe fata si dadua firmativ din cap, aproband idea fete. Dar la ce avea el sa se gandeasca totusi? Nu regreta ce facuse, doar ca i se parea prea devreme, nici n-o cunostea cu adevarat, si oricat ii explica ea despre sine , el tot nu avea sa stie daca e asa cu adevarat. Incepu sa dea din picioare ca un copilas mic privind prin jur camera.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 20 2013, 13:04

In cateva minute dusul meu era gata iar eu ma simteam mai bine in acest moment dar nu foarte. As fi vrut sa pot sa nu fac prostii si sa nu il supar pe baiat dar niciodata nu e totul perfect. Am oftat usor si am iesit din baie, m-am imbracat cu niste pantaloni scurti si un maieu si m-am dus la baiat. M-am pus langa el si m-am uitat dragut la el. - Cum te simti? Daca doresti sa faci un dus am niste haine de la fratele meu. , spun eu zambind dragut catre baiat. Privirea imi era pe chipul baiat in timp ce eu zambeam pentru a nul intrista pe baiat, chiar imi era de ajuns la cat l-am suparat.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 20 2013, 13:34

O astepta pe fata si cand sosi ii asculta propunerea insa dadu negativ din cap precum un copil mic.
-Uite! Tu chiar nu m-ai inteles pe mine si ai luat decizii pripite, n-a zis nimeni ca nu putem avea o relatie, sau ca nu te plac. spuse destul de serios, nu prea-l vedea nimeni asa pentru ca era un copil mic si rasfatat, insa nu dorea s-o faca pe fata sa sufere.
-Si inainte sa mai spui sau sa mai faci prostii, n-ai vrea sa ma asculti si pe mine? zise trecandu-si repede o mana prin par pentru a si-l aranja.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 00:43

Un oftat incepu sa pluteasca in aer dupa ce baiatul se uita ciudat la mine si incepu sa zica deapre chestie de fata. Chiar exista o problema si nu stiam ce sa fac iar baiatul din copilasul de mai devreme a devenit matur si gata sa infrunte situatia asta chiar daca ii displace sau nu aceasta chestie. M-am uitat la el cand spuse sa il ascult si m-am pus jos turceste uitandu-ma la el si gata sa il ascult ca un copil mic. - Sunt gata sa te ascult ca un copil si sa rezolvam aceasta problema ca niste oameni maturi. Deci...ce facem?, intreb eu zambind dragut catre el. De data asta chiar vroiam sa il ascult de data asta pentru ca doream sa rezolv situatia si de ce nu? Sa avem o relatie.
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 05:41

Sa fie ascultat ca un copil? Deobicei copii nu prea ascultau, erau cu capul in alta parte si spunea doar "da" sau "nu", insa baiatul tacu, si ce avea sa-i explice? Nici el nu stia.
-Ca orice om ai si tu defecte si spre mirarea mea le-am vazut din prima, dar probabil in viitor o sa-ti descopar si calitatile rand pe rand daca am rabdare, putem sa avem o relatie daca asta iti doresti si te face fericita. spuse acesta privind-o. Numai avea rost sa comenteze despre lucrurile care-l deranjau, oricum putea sa stea mult la asta, dar el nu dorea decat s-o faca fericita.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Heo Sol Ji

Heo Sol Ji


Posts : 26
Join date : 17/07/2013
Location : Over the rainbow<3

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 05:51

M-am uitat dragut la baiat si am dat negativ din cap dupa ce l-am ascultat. Nu mi se pare normal sa se intample asta mai ales daca nu isi doreste asa ceva. Un oftat imi iesii printre buze iar dupa m-am uitat la baiat cu atentie - Nu vreau sa ma faci fericita cat timp esti fericita. Da, am probleme. Mereu arat defectele dar cateodata ele nu apar. Nimeni nu este perfect de aceea vreau sa le stiu pentru a le putea schimba. Pentru a te face fericit cu ceva si mai ales pentru a nu te supara. Vreau sa fii fericit cu mine nu suuparat doar pentru ca vrei sa ma faci fericita, spun eu oftand usor. Chiar nu doream sa il supar din nou. Nu mi-a iesit bine de data asta, iar la suparat. Daca iubesc pe cineva de ce nu il pot tine langa mine oare?
Sus In jos
Kim Hyeong Kon
Admin
Kim Hyeong Kon


Posts : 106
Join date : 16/07/2013

In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 06:25

-Dramatizezi cam mult, din moment ce it-am zis ca te plac, inseamna ca pot fii fericit langa tine, nu? intreba acesta incercand s-o faca pe fata sa inteleaga ce vrea el sa spuna cu adevarat, desi ii era putin cam greu. Nu vroia sa para un nesimtit in fata ei si nici sa zdrobeasca inima cuiva, nu suporta gandul ca cineva plange inainte sa adoarma din cauza lui, pentru ca desi era baiat, stia ca fetele sunt mult prea sensibile.
Sus In jos
http://wiay.wowrpg.org
Continut sponsorizat





In your shadow! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In your shadow!   In your shadow! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
In your shadow!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
When i was young... :: SEOUL SOUL :: Beach.-
Mergi direct la: